Nauczyciele

Dyrektorzy

  • Hajdrych Włodzimierz (1960 – 1969)
  • Mazur Maria Teresa (1969 – 1973)
  • Awadziun Izabela (1973 – 1974)
  • Stryjek Teresa (1974 – 1985)
  • Kaliński Witold (1985 – 1987)
  • Marczuk Ewa (1987 – 1991)
  • Korzyb Andrzej (1991 – 2001)
  • Rakowska Dorota (2001)
  • Golinowski Piotr (2001 do dziś)

Wicedyrektorzy

  • Mikucińska Janina (1960 – 1968)
  • Mazur Maria Teresa (1968 – 1969)
  • Awadziun Izabela (1969 – 1973)
  • Garło Hanna (1974)
  • Żydkowicz Apolonia (1974 – 1977)
  • Korzyb Andrzej (1977 – 1984)
  • Safteruk Iwona (1984 – 1985)
  • Garło Hanna (1985 – 1987)
  • Bieniecka – Mierzwińska Barbara – (1987 – 1990)
  • Sterzyński Włodzimierz (1990 – 1991)
  • Zarzycka Małgorzata (1992 – 1995)
  • Klejnocki Jarosław (1993)
  • Szelągowska Krystyna (1995 – 1996)
  • Lewandowski Włodzimierz (1993 – 2001)
  • Rakowska Dorota (1997 – 2001) (2005 – 2006)
  • Boryczka Joanna (2001 do dziś)

Nauczyciele

którzy pracowali lub do dziś pracują w naszej szkole przez dłuższy czas i wnieśli istotniejszy wkład do jej ogólnego dorobku:

Abramowicz Krystyna, Adamczak Ewa, Adamczyk Bożena, Adamiak Stanisław, Antosiak Joanna, Ambroziak Anna, Anuszewski Adam, Awadziun Izabela, Aweryn Halina,
Babarowska Maria, Balińska Joanna, Banachowicz Adam, Banasiak Maria, Banasik Elżbieta, Baranowska Justyna, Baranowska-Bogdan Renata, Baranowski Kazimierz, Bargieł Wojciech, Bartczak Beata, Bartczak Wojciech, Bednarska Ewa, Benke Teofil, Białek Aneta, Bieniecka-Mierzwińska Barbara, Biskubski Zbigniew, Blichewicz Marek, Bobłowska Anna, Bogatek Alicja, Bogdańska Anna, Bojanowska Zofia, Bolanowska Małgorzata, Boryczka Anna, Boryczka Joanna, Browarski Ireneusz, Brudzyńska Małgorzata, Bryczkowska Anna, Brzychcy Adam, Brzeski Jerzy, Budrewicz Janina, Budziarek Anna, Budziszewska Bronisława, Bujalski Paweł, Bukato Wiktor, Burkacka Katarzyna, Busiakiewicz Małgorzata, Busłowicz Tamara, Buś Marian, Buze Regina,
Cacko Milena, Car Halina, Car Marek, Chabasińska Aleksandra, Chlebińska Anna, Chmielewska Iwona, Cichy Danuta, Ciereszyńska Anna, Cieślikowska Hanna, Cieszkowska Augustyna Małgorzata, Ciszek Aleksandra, Chełmińska Jolanta, Cheng Yin, Chłus Zbigniew, Chmielewska Elżbieta, Chodkiewicz Zdzisław, Chriest Janet, Chudzińska-Dąbrowska Irena, Clark Caroline, Cox Gregory, Cybulska Barbara, Czajka-Rutkowska Halina, Czarnusiewicz Rafał, Czechak Jerzy, Czechowski Krzysztof, Czernik Hanna, Czerniakowski Waldemar, Czerwińska Izabela, Czubaty Stanisław, Czyżewska Ewa,
Dancyngier Barbara, Danielak Wioletta, Datko Janina, Dawidowicz Marek, Dąbrowski Mateusz, Denisiewicz Julia, Dębek Kazimierz, Dęga Grażyna, Dilis Olgierd, Dobrzyńska Maria, Domasiewicz Anna, Domżalska-Otto Barbara, Drabarek Barbara, Drela Renata, Dudzik Bolesław, Dukowicz Krystyna, Dukowicz Maria, Dunin-Łabędzka Maria, Dukwicz Ryszard, Durakiewicz Urszula, Duś Jadwiga, Dwornik-Dorkofikis Eugenia, Dusiewicz Andrzej, Dziechcińska Krystyna, Dziobała Brygida, Dziwińska Hanna, Dżan Krystyna,
Eksner Janina, Ehrenfaucht Aniela
Falkowska Teresa, Felczyn Stanisław, Feldman Gerhard, Fijałkowski Dariusz, Franc Elżbieta, Franczak Regina, Friedrich Michał,
Gabryelewicz Paweł, Gadomska Dorota, Gajda Anna, Gallo Joseph, Gałęzowski Marek, Garbaczewska Grażyna, Garło Hanna, Gąstał Agnieszka, Gemra Andrzej, Gdak Anna, Geppert Jadwiga, Gilarska Krystyna, Gintrowski Przemysław, Gliksman Zuzanna, Głos Andrzej, Główczewska Halina, Godlewski Henryk, Goliger Zofia, Golinowski Piotr, Golis Małgorzata, Gotkowicki Krzysztof, Gostkowski Zygmunt, Götz Peter, Górska Halina, Grabowiecka Karolina, Grabowska Magdalena, Grabczak Celestyna, Grabowski Andrzej, Grauer Wiesława, Gradowska Gabriela, Grącka Joanna, Gromulska Wiesława, Grudzień Krzysztof, Grzegorska Grażyna, Gulina Anna, Gumkowski Bogdan, Gurop Halina, Guzińska Emilia, Gwóźdź Iwona, Gzik Wojciech,
Hajdrych Włodzimierz, Hanusz Jarosław, Haupt Sabine, Hensel Ilona, Hellich Janusz, Heubach Reiner, Holas Jadwiga, Hruban Jerzy,
Ignar Michał, Ilczuk Barbara,
Janiszewska Renata, Janiszewska Elżbieta, Janiszewski Józef, Jankowski Radosław, Januszewski Radosław, Jarszak Jarosław, Jasińska Iwona, Jezierska Elżbieta, Jezulin Barbara, Jóźwik Janusz, Jusupowicz Adrian,
Kabata Jan, Kachel Tadeusz, Kacprowicz Artur, Kafarska Ewa, Kaleta Barbara, Kaliński Witold, Kalita-Olczyk Agata, Kałuska Beata, Kałużyńska Irena, Kamiński Leszek, Kania Waldemar, Kaniewska Agnieszka, Kantorska Krystyna, Karawacka Ludmiła, Karczmarczyk Dariusz, Karolkiewicz Donata, Karwat Anna, Kasprzak Joanna, Kasznicki Antoni, Kawecki Jacek, Kącki Józef, Kellner Leonhard, Kisiel Magdalena, Kiljańska Agnieszka, Kisielewska Halina, Klejnocki Jarosław, Kłoczowska Anna, Kłos Zofia, Kłosiński Jerzy, Koba Michał, Kokosińska Urszula, Kolenkiewicz Jerzy, Kolińska Krystyna, Kłoczkowska Mirosława, Koniczek Wiesław, Konieczny Radosław, Kopczyńska Małgorzata, Kopec Joanna, Kopera Anna, Kornacki Wojciech, Korzyb Andrzej, Korzyb Julita, Kostrzewa Bogdan, Kowalczyk Halina, Kowalec Krystyna, Kowalik Julita, Kowalska Anna, Kowalska Hanna, Koziożemski Zygmunt, Krajewska Grażyna, Kramer Tatiana, Kraśko Anna, Krieglstein Adelheid, Krupowicz Stanisław, Krypiec Tadeusz, Krzywińska Zofia, Książkiewicz Maria, Kubacka Monika, Kuczerowy Janusz, Kuczyńska Teresa, Kudowska Agnieszka, Kuklińska-Dziadosz Magdalena, Kupis Maria, Kura Jan, Kurjata Paweł, Kurlandska Mirosława, Kuźmicka Katarzyna, Kwiatek Anna, Kwiatek Leszek, Kwiatkowska Joanna, Kwiecień Dariusz, Wilbik Anna
Lampasiak Ewa, Laskowska Jolanta, Last-Wyka Cornelia, Lenkiewicz Janina, Leszczyńska Halina, Lewandowski Włodzimierz, Lewandowski Zygmunt, Lewczuk Danuta, Lis Mieczysław, Lisowska Zofia, Lisowska Ewa, Lisowska Irena, Liszyk-Kozłowska Małgorzata, Leszczyńska Halina, Leszczyńska-Olczak Hanna, Leśniak-Bielawska Elżbieta, Luźniak Bogdan, Lyons Nuala,
Łebek Irena, Łomozik-Czyżewska Brygida, Łopatowska-Nowak Monika, Łysoniewska Lidia,
Madejczyk-Car Halina, Makowska Barbara, Malanowski Tadeusz, Malinowska Danuta, Maniak Jan, Mańko Agnieszka, Marczewski Zbigniew, Marcewicz Andrzej, Marczuk Ewa, Markiewicz Hanna, Matuszewska Magdalena, Martynowski Jan, Mastalerz Wiesława, Mazur Marcin, Mazur Maria Teresa, Mazurska Jadwiga, Meksuła Agnieszka, Mencel Wanda, Michalewska Olga, Michalski Łukasz, Mierzwa Edward, Migdalska Maria, Mijal Marek, Mikucińska Janina, Mikulicz Małgorzata, Milan Maria, Milczarek Jacek, Milczarek Wiesława, Milejska Janina, Milk Tadeusz, Minkiewicz Maria, Mogielnicka Maria, Mogielnik Henryk, Mostalin Wiesława, Mostowska Maria, Możdżyńska Jolanta, Mukarji Raphal, Multan Renata, Muriel Sandra,
Nachyła Izabela, Nadgrabska Aleksandra, Nawrocka Agnieszka, Nawrocki Stanisław, Niedzielska Beata, Nowacka Jolanta, Nowacki Władysław, Nowicka Barbara, Nowicka Magdalena, Nowicka Wanda,
Obarecki Andrzej, Okullus-Jonson Barbara, Oczepowska Maria, Oleszczuk Julita, Olszko Jacek, Opic Andrzej, Opasiński Sławomir, Ortgies Norbert, Otto Marcin,
Pampuch Maria, Pangon-Malik Dorota, Parnowska Halina, Paszel-Lewandowska Helena, Pawlaczyk Jadwiga, Pawłowska Anna, Pągowska Elżbieta, Perłowska Romana, Petryńska Magdalena, Piasecka Danuta, Piasecki Ryszard, Piechocińska Janina, Pieczyńska Joanna, Pieńkowska-Bartczak Beata, Pietrow Elżbieta, Pietrucha Ryszard, Piętka Ryszard, Piróg Alicja, Piotrowska Marta, Pius Wanda, Piwońska Aleksandra, Pleszczyńska Agnieszka, Plisiecki Marek, Pokorski Zdzisław, Polak Krzysztof, Polaszek Halina, Pondel Wiesław, Poniewierska Marta, Popielarski Łukasz, Popławski Tomasz, Powalowski Maciej, Preis Ludmiła, Prokopczyk Stanisław, Przybylska Ewa, Przybylska Katarzyna, Przyłuska Grażyna, Przywara Adam, Pstrokońska vel Pstrokulska Elżbieta, Purzycki Lech,
Rabion Micheline, Raciborska Elżbieta, Raciborowska-Chruszczew Barbara, Radzio Stanisław, Rakowska Dorota F., Raszewski Jacek, Raszka-Talarek Karina, Reczek Bogdan, Reglin Jan, Rek Alina, Resztak Iwona Aurelia, Rocinka Leszek, Rogulski Janusz, Rojewski Marek, Rokicki Wacław, Rosa Janina, Różycka Wacława, Rudawska Judyta, Rusek Ludwika, Ruszczyńska Ewa, Rutkiewicz Zofia, Rutyna Jan, Rządzka Aleksandra, Rzentała Zbigniew, Rzepniewska Dorota, Rytelewska Małgorzata,
Safteruk Iwona, Sawicka Elżbieta, Sawicki Romuald, Schab Elżbieta, Schindler Gudrun, Schweigert Margaretha, Selwa Małgorzata, Sękowski Andrzej, Shaw Sandra Muriel, o. Damian Siwula Eugeniusz, Skarżyński Jerzy, Skoczek Krystyna, Skolimowska Karina, Skonieczny Mieczysław, Skwarek Beata, Słomka Barbara, Słomkiewicz Iwona, Słoniewska Mirosława, Smoleń Barbara, Smorawińska-Richter Gabriela, Sokołowska Iga, Sokołowska Teresa, Solarz Piotr, Sosnowski Mirosław, Spoz Joanna, Sroczyńska Monika, Stachowicz Aleksandra, Stachura Ewa, Stachyra Zdzisław, Stafiej Leszek, Stanczewska Maria, Stańska Aldona, Stryjek Teresa, Strzegocka Elżbieta, Sterzyńska Henryka, Sterzyński Włodzimierz, Styczyński Władysław, Suszko Krystyna, Sydlewski Artur, Szadziuk Zdzisław, Szaflik Krystyna, Szanecka Janina, Szaszkiewicz Anna, Szcześniak Jerzy, Szeja Edward, Szelągowska Krystyna, Szerwentke Małgorzata, Szewczyk Agata, Szewczyk Eugeniusz, Sikorzyńska Anna, Szmańda Krystyna, Szpondrowski Piotr, Szubert Andrzej, Szwek Aniela, Szymańska Joanna, Szymańska Magdalena, Szymkiewicz Ewa, Śladowska Grażyna, Ślązak Paweł, Świątek Anna,
Tejchman Irena, Tkaczyk Janusz, Torczyńska Katarzyna, Tracz Anna, Trąmpczyńska-Kasprzak Krystyna, Trzeciak Danuta Małgorzata, Trzeciak Jerzy, Tryczyński Antoni, Tsen Edyta, Tulin Amelia, Turek Sławomir, Turska Krystyna,
Użarowska-Bargieł Beata, Uziak Michał,
Wagner Wanda, Waksmudzki Stanisław, Waluśkiewicz Marek, Wala Irmina, Wańska Ewa, Warycka Stanisława, Ways Anna Ewa, Waszak Barbara Irena, Wąsowski Henryk, Werner-Malento Iwona, Wietuszyńska Hanna, Wiloch Agnieszka, Wirska Dorota, Wlaźnik Anna, Wojciechowski Jarosław, Wojtania Ewa, Wojtasik Dorota, Wołoszczuk-Magielnicka Maria, Woetzer-Boruszewska Halina, Wójcik Elżbieta, Wójcik Włodzimierz, Wykrętowicz Krzysztof,
Zaborowska Jadwiga, Zagórski Jędrzej, Zakrzewski Eugeniusz, Zalewski Grzegorz, Załęcki Wacław, Zaręba Dorota, Zarzycka Małgorzata, Zarzycki Wojciech, Zawadowska Aleksandra, Zbierzchowska Barbara, Zbucka Katarzyna, Zdrojewska Karolina, Zielińska Małgorzata, Zieliński Mariusz, Ziembicka Maria, Ziemińska Hanna, Zima Mirosław, Zimmermann Heike, Zolich Elżbieta, Zwierzchoń Urszula, Zwolak-Rasińska Małgorzata, Zych Bożena,
Żaboklicki Witold, Żóławska-Umeda Agnieszka, Żukowska Anna, Żydkowicz Apolonia.

Pracownicy opieki medycznej

Lekarze: Celej-Markiewicz Henryka, Czarnecka-Kwiatkowska Maria, Lisek Aleksandra, Rościszewska Anna, Skowroński Jerzy.

Pielęgniarki:Ostrowska Krystyna, Salwa Zuzanna, Śliwowska Małgorzata, Wojtyra Emilia.

Pracownicy administracji

Bajbakow Barbara, Bednarek Hanna, Borowska Anna, Bujalska Eliza, Bujalska Hanna, Burak Ludwika, Chojecka Iwona, Dominiak Danuta, Donder Ilona, Dudzińska Jadwiga, Gieros Mirosław, Goc Wanda, Grabowska Regina, Grudzińska Czesława, Kowalska Hanna, Kowalska Teresa, Lajch Irena, Ledwoch Elżbieta, Łabudzińska-Hass Anna, Mamcarz Anna, Michałowska Zofia, Mierzejewska Beata, Mierzejewski Remigiusz, Muzal Genowefa, Należyta-Piórek Barbara, Nałęcz-Mrozowska Ewa, Nawarska Jadwiga, Obolewicz Jadwiga, Paczkowski Jan, Piekut Małgorzata, Piotrowska Hanna, Płochocki Jan, Pyzel Andrzej, Pyzel Grażyna, Rek Alina, Rządzka Aleksandra, Skierniewska Celina, Skwarek Beata, Swaczyna Barbara, Wichiciel Jadwiga, Wojdyga Jadwiga, Wrzalińska Maria

Pracownicy pionu żywienia

Brzostek Grażyna, Całka Teodozja, Domańska Heronima, Gąsowska Danuta, Getka Elżbieta, Groncka Regina, Grzęda Elżbieta, Hola Grażyna, Janiszewska Irena, Jankowska Krystyna, Jasińska Iwona, Kupiec Iwona, Kurzańska Anna, Małysz Agnieszka, Niemirowska Alicja, Nowakowska Anna, Nowakowska Katarzyna, Orzechowska Elżbieta, Piechocińska Janina, Pogorzelska Teresa, Poter Grażyna, Sałacińska Halina, Sochocka Katarzyna, Stopka Urszula, Szostak Lucyna, Talman Hanna, Tokaj Monika, Trafalska Halina Wichrowska Marzena

Pracownicy obsługi

Banaszak Jan, Bączar Małgorzata, Beliński Janusz, Berlińska-Wiśniewska Elżbieta, Bialik Janusz, Białek Apolinary, Biel Wojciech, Bieńkowska Łucja, Binkowski Jan, Błesnowska Janina, Błesnowski Stanisław, Błotnicka Zofia, Bogdańska Maria, Borzym Bożena, Brzostek Marianna, Bubańczyk Andrzej, Chybowski Józef, Ciarka Stanisław, Dąbrowska Wanda, Dąbrowski Wacław, Dereniewski Czesław, Dobkowska Grażyna, Drzał Marian, Dudek Wioletta, Dudziński Stanisław, Dziekański Marian, Fabijański Stanisław, Fila Karolina, Frey Robert, Gąsior Marcin, Gęczelewski Wacław, Giedyk Jerzy, Głowacka Wanda, Głowacki Radosław, Gołębiewski Jerzy, Gołębiowska Barbara, Grajewski Andrzej, Stefan Grochal, Groncka Regina, Groncki Maciej, Grzywacz Ireneusz, Gut Jan, Gzowska Anna, Gzowska Czesława, Hajdecki Wojciech, Jachim Stanisław, Jachimska Krystyna, Jagodziński Tadeusz, Jakowlew Tadeusz, Jakubiec Franciszek, Jary Roman, Kempiński Józef, Kobrzyński Leon, Koperska Hanna, Kraska Julia, Kryszkiewicz Janina, Kucharczyk Beata, Kulczyk Maria, Kwiatkowski Wiesław, Lasecka Irena, Lipski Ryszard, Lorentowicz Piotr, Łuczak Marian, Marczak Liliana, Matuszczak Krystyna, Matysiak Władysław, Melchner Jerzy, Mieszczańska Bożena, Mioduszewska Jolanta, Myśliwiec Jolanta, Niemirowska Alicja, Nowakowska Katarzyna, Nowakowski Marek, Obiesło Bronisław, Olczak Marek, Oniśk Anna, Orłowski Ryszard, Piecka Waleria, Pius Wanda, Ponichtera Jerzy, Raszewski Jacek, Reglin Jan, Rosa Janina, Rowicka Irena, Rutyna Jan, Salwin Hanna, Sapiński Tadeusz, Sapun Krystyna, Sawicki Zbigniew, Skoniecka Rena, Skorski Franciszek, Słok Alicja, Słomska Zofia, Sochocki Mieczysław, Sokołowska Ewa, Stankiewicz Jadwiga, Stefaniak Włodzimierz, Stępniak Władysław, Stochel Alicja, Strzelec Danuta, Supeł Wacław, Szacherska Stefania, Szacherski Heronim, Szamborska Krystyna, Szulim Maria, Szulim Stanisław, Szymańska Anna, Śmigielska Barbara, Świętoń Ariusz, Talman Bogusław, Tomasik Jacek, Trojanowski Cezary, Urmanowski Stanisław, Walczak Józef, Wasilewska Aleksandra, Włodarski Józef, Wójcik Bożena, Wróbel Stanisław, Wróblewski Mieczysław, Wyszomirski Władysław, Załęski Wacław, Zaperta Jolanta, Zaręba Wiesława, Zawadzki Jerzy